Padedame kurti namų jaukumą.

Apie mūsų elektroninę  parduotuvę

,,Mūsų pomėgis virto tuo, ką Jūs dabar matote ir galite įsigyti! '' Kiekviena mūsų sojų vaško žvakė gaminama rankomis nuo pat žvakės gamybos iki supakavimo, dedant daug pastangų, meilės ir laiko! Mums labai džiugu suteikti Jūsų namams ekologiško jaukumo, bei nuostabaus aromato! Verta investuoti į natūralią ir saugia žvakę, o norint malonaus aromato visada galima rinktis žvakes su natūraliais eteriniais ar aromatiniais aliejais. Tokia žvakė puikiai tarnaus psichinei, emocinei ir fizinei sveikatai palaikyti.
Sojų vaškas - visiškai natūralus, ekologiškas augalinis produktas, kuris degdamas neišskiria toksiškų medžiagų, nekenkia kvėpavimo takams, ištiškęs lengvai nusivalo, malonios tekstūros, šiltos spalvos, dega daug ilgiau nei įprastos žvakės. Kvapo sklaida tai pat yra geresnė! Žvakių liepsna ramina, suteikia namams jaukumo, bei šilumos. Mėgstami kvapniųjų žvakių aromatai kuria pozityvią atmosferą, padeda sukurti norimą nuotaiką. Mūsų produktams renkamės ekologiškas priemones.
Visi mūsų produktai gaminami rankomis nuo pat žvakės gamybos iki supakavimo. Kaina yra didesnė, nei įprastų parafininių žvakių, nes jų pagaminimo kaštai yra gerokai didesni.
Rinkimės sau ir aplinkai draugiškus sprendimus namų jaukumui kurti. Verta investuoti į natūralią ir saugia žvakę, o norint malonaus aromato visada galima rinktis  žvakes su natūraliais eteriniais ar aromatiniais aliejais. Tokia žvakė puikiai tarnaus psichinei, emocinei ir fizinei sveikatai palaikyti.
Galimas prekės gražinimas per 14 dienų.
Prekė turi būti grąžinta nepažeista ir neišpakuota.

Malonumas nėra prabanga

Įsileiskite į savo namus jaukuma ir subtilumą.